Oferta

Lody Cafe Polonia

Lody

Lody- o Naszych lodach można powiedzieć, że są zawsze świeże, naturalne i nieporównywalnie pyszne.

Nasze pomysły co do smakowych koncepcji spowodowały, że już sami nie jesteśmy w stanie zliczyć ile ich jest dlatego zawsze znajdziesz u Nas coś nowego. Odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane składniki, prawdziwe mleko i śmietana, sezonowe owoce od lokalnych dostawców i wysokiej jakości dodatki to gwarancja na zdobycie Waszych podniebień.

W Naszej lodowej ofercie znajdziesz obok tradycyjnych lodów smaki, które od wielu sezonów są numerem jeden takie jak: słony karmel, bakalia, pistacja, sorbet mango, orzech włoski z karmelizowaną figą  a także sezonowe nowości np.: ananas z pietruszką, czarne złoto, maślany popcorn, sorbet cytrynowy z lawendą, makowe, które od razu stają się letnimi hitami.

W Naszym lodowym menu znajdziesz tradycyjne lody mleczne, lody sorbetowe oraz od niedawna także lody wegańskie na różnych „mlekach” roślinnych.

Torty lodowe

Torty lodowe- jako jedyni w Lublinie tworzymy torty lodowe na bazie własnych lodów. Dokładamy wszelkich starań do kompozycji smakowych i dekoracji. Torty można zakupić w Naszych lokalach oraz złożyć zamówienie indywidualne.

Przy zamówieniu indywidualnym prosimy o kontakt z zakładem produkcyjnym bądź jednym z całorocznych punktów.

Torty Cafe Polonia
KAwa Cafe Polonia

Kawa

Kawa- sprowadzana bezpośrednio z włoskiej palarni o wyjątkowej mieszance skomponowanej pod Naszą markę. Nasza mieszanka charakteryzuje się intensywną słodkością o wyraźnej kremistości. Cechuje ją powtarzalność smaku i aromatu. Kawę tą parzymy w naszych lokalach, w których można ją także zakupić do użytku domowego.
Jest odpowiednia dla każdego ekspresu do kawy, zarówno ciśnieniowego i przelewowego.

Aktualnie w ofercie posiadamy kawę ziarnistą w opakowaniach: 250g., 500g, 1000g. oraz 250g już zmielonej kawy.